جراحی بینی مردانه

چه نکاتی در جراحی بینی مردانه باید رعایت شود ؟

آیا جراحی بینی مردانه با جراحی بینی خانم ها متفاوت است ؟

جراحی بینی مردانه باید چه ویژگی هایی داشته باشد ؟

فرم بینی مردان بعد از جراحی باید چگونه باشد ؟

تمامی سوالاتی که در ابتدا مقاله مطرح شد، سوالاتی می باشد که ذهن مردانی که خواهان جراحی زیبایی بینی هستند درگیر کرده است، در این مقاله به بیان توضیحاتی در رابطه با تکنیک های مورد استفاده در جراحی بینی مردان و ویژگی های این جراحی می پردازیم تا به این سوالات پاسخ داده شود تا مردانی که خواهان انجام جراحی زیبایی بینی خود هستند در این زمینه اطلاعات لازمی را بدست آورند .

جراحی بینی

نکته مهمی که در این جراحی باید در نظر گرفته شود، حفظ جذابیت چهره مردان و تناسب بینی با سایر اجزای دیگر صورت بعد از جراحی است، در صورتی که جراح بینی به تکنیک های جراحی تسلط کافی نداشته باشد و در زمینه جراحی بینی تجربه کافی نداشته باشد، ممکن است ظاهر بینی را به شکل فانتزی یا عروسکی در آورد و موجب شود که بینی با سایر اجزای دیگر صورت تناسب کافی را نداشته باشد .

برخی از مردان تصور می کنند که بعد از جراحی، بینی آن ها حالت فانتزی پیدا می کند به همین خاطر است که از انجام این جراحی واهمه دارند و تمایل به انجام این جراحی ندارند اما در صورتی که در انتخاب جراح خود دقت کنند و جراحی را انتخاب نمایند که در این جراحی تجربه داشته باشد و فرم طبیعی در بینی بعد از جراحی ایجاد کند می توانند نتایج خوبی را از این جراحی دریافت کنند .

جراحی بینی مردانه باید به گونه ای صورت گیرد که قوس بسیاری در بینی ایجاد نشود و نوک بینی سر بالا نشود زیرا با ایجاد این تغییرات بینی حالت فانتزی و عروسکی پیدا می کند .

در جراحی بینی مردان ، جراح بینی باید سعی کند که نقایص بینی را برطرف کند و فرم طبیعی در بینی ایجاد کند . دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد چه در جراحی بینی آقایان چه در جراحی بینی خانم ها تمام سعی خود را می کنند تا بعد از جراحی فرم زیبایی را در بینی مطابقه با خواسته خود فرد ایجاد نماید .

جراحی بینی در  مردان

جراحی بینی امروزه دارای طرفداران زیادی است. طرفداران جراحی زیبایی بینی شامل زنان و مردان می شود. در این بین زنان تعداد بیشتری را در بر می گیرد. با این حال امروزه نیز مردان برای انجام جراحی زیبایی بینی کاندید می شوند. جراحی بینی در مردان از اهمیت زیادی برخوردار است. زیرا نحوه و نتیجه جراحی بینی در مردان و زنان متفاوت است. این تفاوت باعث می شود تا سطح انتظار متفاوتی را داشته باشند.

در صورتی که روش جراحی بینی در زنان برای مردان نیز مورد استفاده قرار گیرد، نتیجه جراحی اصلا مطلوب نخواهد بود. دکتر ناصری صدر در انجام جراحی بینی مردان تبحر و مهارت فراوانی دارد.

جرایح بینی طبیعی در مردان

روش های جراحی بینی در مردان

مهمترین نکته در جراحی بینی مردان، عدم ایجاد قوس و عدم برداشتن پشت بینی است. رعایت این دو نکته سبب می گردد تا بینی در مردان فرمی طبیعی تر به خود گرفته و چهره ای مردانه به فرد ببخشد.

ظاهر بینی بعد از جراحی بینی مردان

بیشتر مردان از  جراح بینی مردانه ، خود این انتظار را دارند که پشت بینی را در حین جراحی صاف نموده و ظاهر بینی را زیبا نماید. بیشتر مردان از جراحی به دلیل آن که شاید فرم بینی از حالت مردانه خارج گردد، این جراحی را انجام نمی دهند.  دکتر ناصری صدر به دلیل  تجربه فراوان در انجا جراحی بینی در مردان می تواند این اطمینان را در افراد ایجاد کند که فرم بینی مردانه بعد از جراحی برای آقایان ایجاد کند. نتیجه جراحی بینی مردان، بستگی به انتخاب بهترین جراح بینی در مشهد   دارد.

برخی از مردان، به دلیل ابتلا به بیماری های مربوط به بینی و یا صدمه دیدن بینی حین انجام کار و یا فعالیت (شکستن و یا کج شدن) به  جراح بینی مراجعه می نمایند.

جراح بینی قبل از انجام هر نوع از جراحی به بررسی و درمان بیماری های فرد پرداخته و سپس اقدام به جراحی بینی می نماید.

موارد مهم در جراحی بینی مردان

در حین جراحی بینی باید تمامی موارد مهم مانند، چانه، لب و گونه و سایز و تناسب اجزای صورت با بینی قبل از جراحی بررسی گردد و حین جراحی بینی رعایت گردد.

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + چهار =